Kablolama

Bakır Kablolama

Enconnex, çeşitli konfigürasyonlarda %100 test edilmiş, güvenilir ve uygun maliyetli bakır patch kablolar sunar. Cat6 ve Cat6A kablo üreticisi olarak diğer bakır kablo kategorilerini de sağlayabiliriz. Tüm Enconnex bakır kabloları, yükseltici dereceli (CMR) kablolardır ve bu nedenle endüstri güvenlik standartlarının üstünü karşılamaktadır. 24AWG ve ince 28AWG boyutlarında mevcuttur ve bağlantı noktasına özel olarak etiketlenmiştir.

Fiber

Tüm Enconnex fiber optik patch kablolar tamamen test edilmiştir ve izlenebilirlik için benzersiz bir seri numarasına sahiptir. Çeşitli kablo renkleri ve uzunluklarında OS2, OM3 ve OM4 fiber patch kablolar sunuyoruz. Karmaşık, çok fiberli uygulamalar için tasarlanmış tüm fiber kablolar için üstün bir sert fikstür parlatma sistemi kullanıyoruz. Ek olarak, 24 fibere kadar LC, MTP/MPO, SC, SN, CS veya MDC konnektörleri ile sonlandırabiliriz.

Transceivers

Enconnex ağ alıcı-vericileri, uyumluluk açısından tamamen test edilmiştir ve MSA uyumludur. 100 km’ye kadar iletim mesafeleri ile 400 Gbps’ye kadar iletim hızlarını destekler. SFP, SFP+, SFP28, QSFP+, QSFP28 ve QSFP-DD alıcı-vericilerini SR, LR, ZR, çok modlu, tek modlu ve daha fazlasını içeren yapılandırmalarla taşıyoruz. Çeşitli konektörlere sahip yüksek kaliteli, güvenilir ve uygun maliyetli optik alıcı-verici modülleri.

Patch Panellerimiz ve Konektörler

BT veya veri merkezi kablolama ortamınızın sağlığını ve performansını korumak ve iyileştirmek için oluşturulmuş çözümlerdir. Raf alanı değerlidir ve çözümlerimiz yerden tasarruf etmenize ve sunucu rafınızın veya kabininizin organizasyonunu iyileştirmenize yardımcı olabilir. Çeşitli konfigürasyonlarda 48 port patch panel, 24 port patch panel, MTP konektörleri, MPO konektörleri ve LC konektörleri sunuyoruz.

DAC & AOC

AOC ve DAC kablolarımız, hızlı ve kolay dağıtım için önceden sonlandırılmış ve önceden monte edilmiş olarak gelir. Tüm kablolar, endüstri lideri sinyal bütünlüğü ve tutarlılığı sağlamak için %100 test edilmiştir. SFP+ (10G), SFP28 (25G), QSFP+ (40G) ve QSFP28 (100G) kabloları, ağınızın gereksinimlerine uyacak şekilde çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur. Kablo rengi, uzunluğu, işlevleri, etiketleri ve EEPROM içeriği son derece özelleştirilebilir.

Adapters & Accessories

Kapsamlı veri merkezi ağ kablolama çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Çok sayıda veri kablosu sarf malzemesi, malzeme ve ürün stoklarımızda mevcuttur. Fiber optik adaptörlerimiz, kullanıcıların aynı tipteki iki konektörü hassas bir şekilde birbirine bağlamasına ve hizalamasına olanak tanır. LC adaptörleri, SC adaptörleri, MPO adaptörleri ve MTP adaptörleri sunar. Geri döngülerimiz ağ yapılandırmanızı test etmenize yardımcı olur.

Mex Dcm Data Center Solutions
//
Cooling and Power Solutions
//
Mex Floor Solutions
yükseltilmiş döşeme