MEXDCM

MEXDCM tasarımdan üretime ve devam eden operasyonlara kadar, kritik IT endüstri ortamlarının yaşam döngüsü boyunca müşterilerini desteklemek için zengin bir deneyim ve yüksek performanslı fiziksel çözümler sunmaktadır.

Firmamız; veri merkezleri, sistem odaları ve yüksek teknoloji altyapısına sahip kuruluşların yükseltilmiş döşeme, sismik yükseltilmiş döşeme, sismik asma tavan, sismik ve vibrasyon çözümleri, güç altyapısı, iklimlendirme, kablolama çözümleri, veri merkezi aksesuarları ve çözümlerinin  üretim, satış – pazarlama ve servis alanlarında faaliyet göstermektedir. Tüm operasyonlarımızı  kendi bünyemizde alanında uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

MEXDCM, projede gerekli olan tüm malzemeleri kendi bünyesinde üretimini gerçekleştirip, veri merkezi ve IT ortamlarının ihtiyacı olan tüm çözümleri sağlayabilen kusursuz bir iş ortağı olmayı hedeflemektedir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Veri merkezinizin veya kurumsal alanınızın genel performansını iyileştirmenin yollarını arıyorsanız, lütfen MEXDCM‘in size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

MEXDCM Tanıtım Filmi

Bizi Takip Edin

Kablolama, Yükseltilmiş Döşeme, Yükseltilmiş Döşeme Çözümleri, Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, Sismik Yükseltilmiş Döşeme, Sismik Asma Tavan, Veri Merkezi Aksesuarları, Hava Temizleme, Döşeme Menfezleri, Menfez, Sunucu Kabinler, RF Korumalı Kabinler, Çoklu Bölmeli Kabinler, Mobilya Kabinler, Kabin Bileşenleri, Kabin Aksesuarları, Kalsiyum Sülfat Özlü Panel, Sunta Özlü Panel, Beton Özlü Çelik Panel, Cam Panel
,

Bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayın

Mex Dcm Data Center Solutions
//
Cooling and Power Solutions
//
Mex Floor Solutions
yükseltilmiş döşeme